1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Среќен 8ми март, дами!

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Andrea Bloodbucket, 8 март 2012.

 1. Smile

  Smile Истакнат Член

  Зачленет на:
  6 февруари 2013
  Мислења:
  84
  Допаѓања:
  190
  Што и да кажам не би било доволно за да ти ја искажам благодарноста која ја чуствувам во моментов. Имај прекрасен ден со твоето семејство :)
  Ти благодарам !
   
  На Arkantos му/ѝ се допаѓа ова.
 2. МиГ 21

  МиГ 21 Староседелец

  Зачленет на:
  12 ноември 2012
  Мислења:
  1,252
  Допаѓања:
  2,458
  Честит 8-ми Март на сите жени, девојки и сите оние кои се чувствуваат како жени :)
  [​IMG]
   
  На Smile, JaMi, Badgirl и уште 1 член му се допаѓа ова.
 3. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Ти благодарам на убавите зборови, многу убаво од твоја страна :)
   
  На Arkantos му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,528
  549997_10151764178729018_944128846_n.jpg

  Среќен 8ми Март на сите црнобели форумџики :)
   
  На Badgirl, JaMi и Sofija... им се допаѓа ова.
 5. Angiie

  Angiie Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  506
  Допаѓања:
  641
  Навистина внимателно од страна на Arkantos што се сети и посвети време за да го напише овој пост. Ти благодарам :)
  Воедно на сите останати девојки и жени ви го честитам празникот. Нека ви е среќен 8ми март :*
   
  На Arkantos му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  Среќен 8ми март,
  :|
   
  На JaMi и 4FUN им се допаѓа ова.
 7. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,402
  ај нека е среќен систер :D ама 25април
   
  На Kitty му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  Среќен 8 март на сите женски,
  одамна не сум ви честитала :sreken(hug)
   
 9. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,402
  фала систер ,среќен нека е (flower)(hug)
   
  На Kitty му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  :gus

  (party)
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: