1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Среќен 8ми март, дами!

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Andrea Bloodbucket, 8 март 2012.

 1. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Даде ву ги на маму да ги носи, сабајле цепа за Копаоник, мене не ме води, лоша жена сам била, сфе шминке сам ву крала
  Ти што што ву купи на мамичку? Она тебе за брдеј боксерке и комплет сет за бричење,такој некако беше нели? : )
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,327
  Допаѓања:
  3,015
  Благодарам Parvati, Jami, да сте ми здрави и живи, весели среќни.
   
  На JaMi и parvati им се допаѓа ова.
 3. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,676
  И од мене среќен 8ми март девојки и жени,драги форумџики,
  вака ќе може чинам(само денес)
  :D
  image.jpg
   
  На violetmoon, Prashina, Сара.13 и уште 1 член му се допаѓа ова.
 4. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Среќен 8ми Март !! (flower)
   
  На violetmoon, JaMi, Prashina и уште 2 други им се допаѓа ова.
 5. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,078
  Фала ти Јами..Среќен 8ми март и тебе и на сите останати припаднички од понежниот пол на форумот.

  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
 6. HAZARDER

  HAZARDER Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 февруари 2014
  Мислења:
  65
  Допаѓања:
  172
  NA SITE PRIPADNICKI NA PONEZNIOT POL NA FORUMOV VI POSAKUVAM SREKEN 8 mi MART
   
  На violetmoon, JaMi и Prashina им се допаѓа ова.
 7. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  Јас цела година го честитав празникот и баш на денот забораив :frantic
  а сис шо викаш ти :biggrin @JaMi (flower):wub
   
  На 4FUN и JaMi им се допаѓа ова.
 8. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,404
  Истото и јас го помислив бе систер,кај си за денот да честиташ :giggle (flower)
   
  На Kitty му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  Среќен 8 Март на сите женски :biggrin:biggrin:biggrin:gus
   
  На Gemini, violetmoon и Prashina им се допаѓа ова.
 10. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,404
  систер 10ти е:gus
   
  На Kitty и Prashina им се допаѓа ова.

Сподели: