Среќен 8ми март, дами!

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
со здравје новите штикли да ги носиш :patos
Даде ву ги на маму да ги носи, сабајле цепа за Копаоник, мене не ме води, лоша жена сам била, сфе шминке сам ву крала
Ти што што ву купи на мамичку? Она тебе за брдеј боксерке и комплет сет за бричење,такој некако беше нели? : )
 
  • Like
Реакции: JaMi

Prashina

Староседелец
28 јуни 2013
1,330
3,019
1,133
Ви не сте жене : P Ама ај радујте се, хепи ви Осми март : )))
Хепи осми март мила мамо, хепи осми март @maja-maja мммм друга жена? ммм @violetmoon и друга? ммм незнам
Благодарам Parvati, Jami, да сте ми здрави и живи, весели среќни.
 
  • Like
Реакции: JaMi and parvati

Gemini

Староседелец
24 мај 2012
2,478
5,078
1,153
Wind Of Change
Среќен 8ми Март дами ,ви посакувам секој ден да ви биде исполнет со внимание и љубов (flower)
@Kitty @Lena @melpomena @Luckky @violetmoon @Змејче @Сара.13 @Electra @MissChievous @maja-maja @Aleksis @Anakin @Хоуп* @alba @Anastasija @Lady* @Марија @Sara @Redhead @WomanInRed @street_chic
Фала ти Јами..Среќен 8ми март и тебе и на сите останати припаднички од понежниот пол на форумот. 
  • Like
Реакции: JaMi