1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
HAZARDER
Последна активност:
21 мај 2016 во 22:22
Зачленет на:
8 февруари 2014
Мислења:
65
Допаѓања:
172
Поени од трофеи:
333

Ги следи 3

Следачи 1

Пол:
Машки
Роденден:
31 мај 1981 (Возраст: 38)

Сподели:

HAZARDER

Истакнат Член, Машки, 38

HAZARDER последен пат беше виден/а како:
21 мај 2016