Собиранки.... (договарање - тука)

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,997
9,629
1,683
Normandy
Од собиранско искуство од друг форум знам дека има членови кои сакаат помал број за почеток. Затоа и ја отворив темава. Инаку, би се сложил со Сара дека сеуште е рано, но кој има желба, може да иницира.
 
  • Like
Реакции: Selma

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,741
2,356
1,123
www.crnobelo.com
Вака дечки, негде прва половина на мај CRNOBELO.com полни 4 години, па најверојатно ќе има и забава по тој повод.
Очекувајте дека сите ќе бидете поканети и добредојдени :)

До тогаш не гарантирам, ако си се договорите нешто неофицијално, немам против ;)
 

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,031
2,642
1,143
26
Битола
јас на 10 март за две недели ке одам Скопје ако некој е расположен и слободен да се запознајме и да се видиме...
 

LadyInPink

Истакнат Член
14 февруари 2012
1,239
1,758
113
Малку таму, малку овде...
Море, модераторите да частеле?? Ем работаме, ем да частиме... Вие треба да частите, да не мотивирате за работа.(happy)
Туку ај да не ја тупам работава, ко сакате модератор да чести, еве ве викам сите од еден по последен на роденден кај мене во јуни месец на 22ри.:rofl
И на кој му се оди на одмор во Охрид или Струга, пак сум тука за собиранка..:)
 

cakar_ulav

Староседелец
20 февруари 2012
1,566
1,926
1,133
некаде во длабочините на темнината
Според мене е рано за собиранка, убаво уште не се знаеме. На лето најубаво и немора да е во Скопје имаме и други убави градови :)
јас сум за само која дата кажите :)
убаво да се договориме....а може и во друг град :)
битно е авантура да има и да се запознаеме у живо
 
  • Like
Реакции: Selma