1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Собиранки.... (договарање - тука)

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Saladin, 26 февруари 2012.

 1. LadyInPink

  LadyInPink Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,239
  Допаѓања:
  1,758
  Пресушија Билјанини, ич нек не идет, немат шо да видет.:rofl
   
 2. Elena

  Elena Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  155
  Допаѓања:
  169
  Ами , зар само Билјанини се во Охрид?
  Дојдите па ке видите како ке го смените мислењето одма :)
   
  На The Tramp му/ѝ се допаѓа ова.
 3. LadyInPink

  LadyInPink Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,239
  Допаѓања:
  1,758
  Е дее, не сум од Скопје јас пак да не го знам Охрид. Од Струга сум.:)
  Билјанини , покрај езеро, Кадмо на кафе и назад...
   
  На Bibi@, The Tramp, Hip.Hop_MKD и уште 1 член му се допаѓа ова.
 4. marjan

  marjan Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  489
  Допаѓања:
  657
  можи на лето еден ден во охрид и ако некој не ти е по кеф во езеро и крај (happy) мајтап ;)
   
 5. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  ме интересира има некој од велес
  пошто другата недела може ке одам натаму па...ако сака може да се видиме :)
   
 6. iskra

  iskra Староседелец

  Зачленет на:
  21 октомври 2011
  Мислења:
  204
  Допаѓања:
  300
  Одам за Гостивар денес. Имаше некој од Гостивар тука?
   
 7. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Ајде сите во Торос. После фаќаме патот во Охрид. Па после во Битола кај некој друг на гости. Па после некој рече ќе не викал дома кај него. :D Кај сите по малку.
   
  На Tinkerbell, ipopovski, Elena и уште 1 член му се допаѓа ова.
 8. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  убаво , се тоа убаво - ама за во Скопје што правиме???:wavespin
   
  На Tinkerbell, Mila Kunis, parvati и уште 1 член му се допаѓа ова.
 9. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  ја сам на триес километра, док да дојде некој скопјанац на рекорд ја ке дојду : P hhhh шалу се, викајте ме кд и да се собирате, ке се одземемо нели такој кажасмо некад : )
   
  На MATEJA, Sugar, Mila Kunis и уште 2 други им се допаѓа ова.
 10. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,995
  Допаѓања:
  9,624
  За скопје... ние што сме од Скопје... и пола внатрешност од Македонија :))))
   
  На Luckky му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: