Собиранки.... (договарање - тука)

Elena

Истакнат Член
14 февруари 2012
155
169
343
Home.
Ами , зар само Билјанини се во Охрид?
Дојдите па ке видите како ке го смените мислењето одма :)
 
  • Like
Реакции: The Tramp

LadyInPink

Истакнат Член
14 февруари 2012
1,239
1,758
113
Малку таму, малку овде...
Ами , зар само Билјанини се во Охрид?
Дојдите па ке видите како ке го смените мислењето одма :)
Е дее, не сум од Скопје јас пак да не го знам Охрид. Од Струга сум.:)
Билјанини , покрај езеро, Кадмо на кафе и назад...
 

iskra

Староседелец
21 октомври 2011
204
300
1,063
Одам за Гостивар денес. Имаше некој од Гостивар тука?
 

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,279
2,353
113
Софија
Ајде сите во Торос. После фаќаме патот во Охрид. Па после во Битола кај некој друг на гости. Па после некој рече ќе не викал дома кај него. :D Кај сите по малку.
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
ја сам на триес километра, док да дојде некој скопјанац на рекорд ја ке дојду : P hhhh шалу се, викајте ме кд и да се собирате, ке се одземемо нели такој кажасмо некад : )