Собиранки.... (договарање - тука)

cakar_ulav

Староседелец
20 февруари 2012
1,566
1,926
1,133
некаде во длабочините на темнината
може да се направе една собиракна мекаде март месец
пример во скопје
кафе собиранка мислам
тие што сме од други градови така подалеку од ск. да се собериме и сите членови на форумов
ке ми биде мило да се запознаеме да се видиме....едно кафе да се испие и мала шетка во било кој град
мислам дека на сите ке ни годи :)
 
  • Like
Реакции: Sugar and Hip.Hop_MKD