Собиранки.... (договарање - тука)

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,279
2,353
113
Софија
во парк на клупи со пиењето и ајт хахаххахахах :rofl
Па таму највеќе одговара. :D И јас сум со мал капацитет кај мене во стан, 10-15 души. Али не е работата едни да викнам а други не. :rofl После да не јадам батина од некои членови што не сум ги поканил.
 
  • Like
Реакции: Elena, JaMi and ScoobyDoo

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,506
14,414
1,683
во светот на бајките
Па таму највеќе одговара. :D И јас сум со мал капацитет кај мене во стан, 10-15 души. Али не е работата едни да викнам а други не. :rofl После да не јадам батина од некои членови што не сум ги поканил.
нема двоење ,под отворено небо најубаво ,музика од телефон пиење по желба и некои грицки ....:giggle
 

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,506
14,414
1,683
во светот на бајките
Па претставување на членовите по број на мислења, музички настап и така натака
ех сеа музички настап,тоа може админот како поклон да ни викне некој бенд на школка хахахахха па да се разденсаме ....абе лудница :rofl
 

Шмекси

Истакнат Член
15 февруари 2012
1,130
1,066
113
Скопје
www.statik-group.com
Можам ама не ветувам собиранка во еден прилично добар ресторан, каде што еден ден во неделата има неверојатен попуст, плус има опција за правење на приватна собиранка.Значи место доволно за 30 души, од Скопје или периферија.Газдата го знам лично затоа што сум му редовен муштерија.
Е сега единствен проблем е да најдам доволно време за организација и за реализација.Ништо не ви ветувам, но имам на ум и при прва прилика ќе ве повикам.
 
  • Like
Реакции: Elena and Aaliyah

Nightmare_f

Истакнат Член
19 февруари 2012
1,358
2,204
423
Дома пред Пц
предлог...
коа ќе се стопли времето...у парк кај школка соберете се сите (секако кој сака) , запознајте се па ако и даље ви праат мерак луѓето шо сте ги запознале (ин лајф), купете си грицки нешо за пиење и терајте си као шо ви сака душичката :)