Собиранки.... (договарање - тука)

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,997
9,629
1,683
Normandy
Чек бе уште не е поставено кој што како. Ако има заинтересирани нек си пишат ден час и каде. Ова е онака општо сеа за сеа.
 
  • Like
Реакции: Loner

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,997
9,629
1,683
Normandy
Да речеме некој му се искача. И сеа може тука да иницира некој собир у кафиќ на кафе, пиво. Се дешаваат такви ствари. Јесда повеќето меѓусебе не се знаеме. не мора 200 души. 4-5 за почеток па следен пат повеќемина.
 

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,506
14,414
1,683
во светот на бајките
Да речеме некој му се искача. И сеа може тука да иницира некој собир у кафиќ на кафе, пиво. Се дешаваат такви ствари. Јесда повеќето меѓусебе не се знаеме. не мора 200 души. 4-5 за почеток па следен пат повеќемина.
епа треба да се направат групи по градови ....организирани собири :rofl
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,997
9,629
1,683
Normandy
епа треба да се направат групи по градови ....организирани собири :rofl
Може така. Па после во лето, здравје коа сме сите растеретени една голема кај што ќе може луѓе од други градови да дојдат навака.
 
  • Like
Реакции: draganaG