Собиранки.... (договарање - тука)

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,031
2,642
1,143
26
Битола
јас за средба викам уште од првиот ден на форумот...:) инаку се приклучвам кон поканата на ема09 за заедно да чекаме гости во Битола...:)
 
  • Like
Реакции: marjan and JaMi

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,997
9,629
1,683
Normandy
Еве може рецимо 3-4 души у битола да се соберете + кој може моментално да патува. Треба само конктретно договарање, ден час и место каде. Да не испадне шетање навака натака.
 
  • Like
Реакции: Tinkerbell

ScoobyDoo

Староседелец
17 февруари 2012
386
677
1,103
Еве и јас се пријавувам да чекам гости... Бидејки сум студент во Скопје и живеам во стан може дружба до кај 10 души кај мене...
 

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,279
2,353
113
Софија
Еве и јас се пријавувам да чекам гости... Бидејки сум студент во Скопје и живеам во стан може дружба до кај 10 души кај мене...
Штом се нудиш ОК, зошто доаѓаме 30 души. Ќе биде Party all night. :D
 
  • Like
Реакции: Elena, Caci and JaMi