Сакам да кажам/прашам (стара тема) | Црнобело Форум

Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
27
Битола
сакам да кажам бев расположен за блуз вечерва и го слушав игор џамбазов ама тогаш од некаде се појави синан сакич и заеба се... сега слушам зоко моја зоко...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: She

mAcIkA

Истакнат Член
14 февруари 2012
382
516
393
Сакам да кажам дека ако и денес ме кутне една утакмица повеке нема да пишам во кладилница...:cenzura
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

Ана-Каренина

Староседелец
25 февруари 2012
998
1,749
1,093
Сакам да кажам дека конечно после 3 недели си бегам дома. (happy) (happy)
А и да се пофалам имам нов аватар :cool:
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
Сонцево да потраеееееееееееееЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕеееееееееееЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :igra
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: street_chic and parvati
Статус
Затворена за нови мислења.