Сакам да кажам/прашам (стара тема) | Црнобело Форум

Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

LadyInPink

Истакнат Член
14 февруари 2012
1,236
1,749
113
Малку таму, малку овде...
сакам да го прасам ipopovski
сабајлево имав написано шала на ова написаново демек зарем не е ова за во темата носам користам брендирано...прашањето ми е ..зосто ми е избришано?да не навредив некого со не треба?само се насалив...зарем на форумов е ограничено кому му е дозволено да се сали а кому не?зарем на некого ако не му се свига нецие мисленје а нема прекршување на ниедно правило,зарем само ради тоа смее да го избрише?
и уште да додадам,ова не е прво бришење без образожение...јас колку што знам имам право на секаков коментар и во ниеден не сум била ни вулгарна ни злонамерна за форумот...секој има право да го цитира моето напишано а и јас нивното...може некој да не ме сака ради разлицни ставови но да ми брише постови од чиста причина дека нејзе-нему не му одговара лично тоа неможам да го разберам...но ако и ти ми потврдиш дека тоа е дозволено тогаш ке го прифатам како услов за учество во форумов.
Мелпомена, во темата Дали носите брендирана облека? не ти е избришано ниедно мислење. Ја препроверив, сигурно не ти е избришано.
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Ако продолжам вака ќе си умрам млада и после ќе ме има по телевизија и весници.
Ептен чудна енергија струи низ мене денес. :unsure

Клишеа, средба со него и кулминација на пропаста. Амбициите за опоравак ми се на ниско ниво веќе зашто ми е преку глава. Аман! Доволна сум си сама на сабе. Барем периодов.

(hug)пробај да избегнуваш бар непотребни средби дур ти помине периодов и мали прошетки по природа и после ке си како нова:)со амбиции на високо ниво
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: She

Nightmare_f

Истакнат Член
19 февруари 2012
1,359
2,207
423
Дома пред Пц
сакам да кажам....мислев денес да не си купувам цигари...зашто грлово ми е ужас...кашлам ненормално...и реков нишо нема да ми биде ако не запалам денес цигара...ама пустото се нешто да се јадело....се шо ми дојде при рака...се најде в стомак...ќе пукнам :eek
бај д веј заминаф по цигари па шо сака нека биде :sreken
 

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
Денес најверни пријатели ми се Септолете,Фервекс,планински чај и сок од лимон...:frown
 

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
И јас денес правам еден месец овде, ко вчера да беше :sram Па да ве почастам,кој што пие нека си земе :D
 

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,760
2,405
1,133
www.crnobelo.com
зошто не можам да прикачам слика дирекно од ајфонов овде????
Изгледа нема таква опција :)

сакам да го прасам ipopovski
сабајлево имав написано шала на ова написаново демек зарем не е ова за во темата носам користам брендирано...прашањето ми е ..зосто ми е избришано?да не навредив некого со не треба?само се насалив...зарем на форумов е ограничено кому му е дозволено да се сали а кому не?зарем на некого ако не му се свига нецие мисленје а нема прекршување на ниедно правило,зарем само ради тоа смее да го избрише?
и уште да додадам,ова не е прво бришење без образожение...јас колку што знам имам право на секаков коментар и во ниеден не сум била ни вулгарна ни злонамерна за форумот...секој има право да го цитира моето напишано а и јас нивното...може некој да не ме сака ради разлицни ставови но да ми брише постови од чиста причина дека нејзе-нему не му одговара лично тоа неможам да го разберам...но ако и ти ми потврдиш дека тоа е дозволено тогаш ке го прифатам како услов за учество во форумов.
Затоа што била оф-топик.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: LadyInPink

Marrie

Староседелец
13 февруари 2012
509
803
693
СДП кога ќе кликнам на фб ми се допаѓа на некоја страница, не ми излегува на профил. Да не знае некој како да направам да се гледаат? П.С. времеплов имам :D кој знае по ова новово, нека ми каже :D oд прееска барам, никако да најдам..
 

Alex M.

Староседелец
17 февруари 2012
330
523
693
London,UK
Исто и јас чепкав барав па за да не ја доукашкам работата оставив :)
 

efederer

Админ
Член на администрација
2 октомври 2011
156
256
1,063
Имам опасен кичмобол. Мора да се научам да седам на маса место на кревет:eek
 
Статус
Затворена за нови мислења.