Предлози и прашања поврзани со функционалноста на форумот

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
347
63
Таман е правилото, на пример ги опфаќа и тие што имаат баниран профил, па дошле со нов и сакаат да пишуваат.

Читајќи го твојот одговор, можеби ми се причинува...но, дали ти имаш некоја аверзија кон дупли профили, дали не ти се добредојдени на форумов!?

Никогаш нема да ја разберам таа циничност.
 

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,763
2,409
1,133
www.crnobelo.com
Читајќи го твојот одговор, можеби ми се причинува...но, дали ти имаш некоја аверзија кон дупли профили, дали не ти се добредојдени на форумов!?

Никогаш нема да ја разберам таа циничност.
Изгледа ти се причинува. А и спротивно на правилата на форумот е да имаш дупли профили.
 

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
347
63
Изгледа ти се причинува. А и спротивно на правилата на форумот е да имаш дупли профили.

Правилата на форумов ги знам, тие пишаните..а оние од ракав вадени, е тие се супрајс..некогаш позитивен а некогаш негативен.

Ти си на потег.
 

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,763
2,409
1,133
www.crnobelo.com
Правилата на форумов ги знам, тие пишаните..а оние од ракав вадени, е тие се супрајс..некогаш позитивен а некогаш негативен.

Ти си на потег.
Одлично штом имаш заклучено дека има рамнотежа.
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Кај ви отиде опцијата за промена на потпис и воопшто за да си додадеш потпис?
Горе десно кај што ти го пишува никот кај што кликаш за да се одлогираш, под лични подесувања има Потпис. Кај мене е така. Ако нема тогаш тагирaј го @ipopovski :D
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
Горе десно кај што ти го пишува никот кај што кликаш за да се одлогираш, под лични подесувања има Потпис. Кај мене е така. Ако нема тогаш тагирaј го @ipopovski :D
Еве се што пишува, види и ти случајно јас да не гледам убаво
cb.jpg
Потпис не најдов...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape