Предлози и прашања поврзани со функционалноста на форумот

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,507
7,143
1,153
Big Sur
@Senorita, па и да и не.
Каналот е за видеата кои одат на сајтот, но нема некаква поврзаност со форумов освен фактот што форумов е дел од ЦрноБело Медија. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Senorita