Прашања?!

Статус
Затворена за нови мислења.

WomanInRed

Староседелец
15 февруари 2012
1,324
3,218
1,123
Може ли да се сменат личните информации ??
 

Ghtalpo

Староседелец
27 февруари 2012
2,656
3,335
1,153
Ме интересира во подфорумот хумор пред малце напишав пост во темата за стеф ангел фанови во смисол КАКО МОЖЕ ДА СЕ СТАНЕ ЧЛЕН и некој експресно ми го избришал коментарот?
Кој има таква надлежност и зашто е избришан???
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,763
2,409
1,133
www.crnobelo.com
Ме интересира во подфорумот хумор пред малце напишав пост во темата за стеф ангел фанови во смисол КАКО МОЖЕ ДА СЕ СТАНЕ ЧЛЕН и некој експресно ми го избришал коментарот?
Кој има таква надлежност и зашто е избришан???
Модератор и Админ има таква надлежност, најверојатно бил избришан бидејќи бил несоодветен.
 

Ghtalpo

Староседелец
27 февруари 2012
2,656
3,335
1,153
Модератор и Админ има таква надлежност, најверојатно бил избришан бидејќи бил несоодветен.
Темата не беше со којзнае каква тематика па да е несоодветен ама ако викаш ти така така нека биде.
 

ShakaZulu

Староседелец
19 февруари 2012
431
886
1,103
Модератор и Админ има таква надлежност, најверојатно бил избришан бидејќи бил несоодветен.
Јас мислам дека редно е да почни некој да зачистува и теми со пренесување во канта (или во друг соодветен форум ако е промашена ликацијата) плус во канта да блокирате пишување на мислења зошто малку е како лудо да си прајме муабет на депонија хахаха
 

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,763
2,409
1,133
www.crnobelo.com
Јас мислам дека редно е да почни некој да зачистува и теми со пренесување во канта (или во друг соодветен форум ако е промашена ликацијата) плус во канта да блокирате пишување на мислења зошто малку е како лудо да си прајме муабет на депонија хахаха
Блокирано е, а чистиме редовно :D
 

ShakaZulu

Староседелец
19 февруари 2012
431
886
1,103
Блокирано е, а чистиме редовно :D
Нема лутиш ама мислиш дека јас или било кој ќе поверуваат дека од 1100+ теми во моментов само две се за во канта од кои едната воопшто не е за таму туку за офф-топик сектор :D
 

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
30
Битола
Нема лутиш ама мислиш дека јас или било кој ќе поверуваат дека од 1100+ теми во моментов само две се за во канта од кои едната воопшто не е за таму туку за офф-топик сектор :D
голе мдел од темите се спојуваат со некоја иста или слична тема изатоа нема теми во кантата.. пример кај мене во хумер се појавува теам фанови на стеф ангел а во сеир , клипови од стеф ангел.. исти теми во два различни под форуми.. и нормално ги споив во една...
 

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,763
2,409
1,133
www.crnobelo.com
Нема лутиш ама мислиш дека јас или било кој ќе поверуваат дека од 1100+ теми во моментов само две се за во канта од кои едната воопшто не е за таму туку за офф-топик сектор :D
Ги гледаш само преместените.
Има еден куп што се избришани и преместени во канта :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.