Прашања?!

Статус
Затворена за нови мислења.

ShakaZulu

Староседелец
19 февруари 2012
431
886
1,103
Блокирај секаков пристап до профил, смени си меил, стави рандом пасворд што ни ти нема да го знаеш и крај. Не мораш да го посетуваш форумот. Никој не те стегна за гуша.
Де бре ме претица, јбг се загледав сити - ливерпул :D
 

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,758
2,401
1,133
www.crnobelo.com
Ја затворам темава за понатамошни мислења поради тоа што 90% од прашањата беа всушност прашања за функционирањето на форумот, предлози поврзани со функционалноста на форумот, или предлози/коментари за форуми и подфоруми - нешто за што веќе постојат посебни теми.

За да не се изгубат важните прашања, истите се сумирани во една тема: Најчесто поставувани прашања.

Сите прашања/коментари поврзани со функционалноста на форумот во иднина пишувајте ги во темата:
- Предлози и прашања поврзани со функционалнста на форумот

Сите прашања/коментари/критики во врска со администрацијата на форумот пишувајте ги во темата:
- Критики за администрацијата

Сите предлози/коментари/критики поврзани со форуми/подфоруми и теми пишувајте ги во темата:
- Предлози за нови форуми/подфоруми

Сите останати прашања пишувајте ги во темата:
- Сакам да кажам/прашам
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: lady_blue
Статус
Затворена за нови мислења.