Прашања?!

Статус
Затворена за нови мислења.

Believe

Активен Член
30 јануари 2013
108
141
43
Не шири дезинформации, никогаш немало таква техничка можност!
А тогаш каков форум е ова да не можеш да си избришеш членство јас мислам дека пред некое време видов имаше опција, а сега што е форумов? ВМРО ? каде постои само една шанса? дај игор не зафркавај направи таква опција бидејќи на овој начин не се задржуваат членовите на овој форум туку само се шири негативна енергија со самото тоа што да немаш опција избриши членство а имаш јавен форум тоа е стварно голем резил.
 

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,758
2,401
1,133
www.crnobelo.com
А тогаш каков форум е ова да не можеш да си избришеш членство јас мислам дека пред некое време видов имаше опција, а сега што е форумов? ВМРО ? каде постои само една шанса? дај игор не зафркавај направи таква опција бидејќи на овој начин не се задржуваат членовите на овој форум туку само се шири негативна енергија со самото тоа што да немаш опција избриши членство а имаш јавен форум тоа е стварно голем резил.
И да се направи опција да се избрише, постовите остануваат.
 

Believe

Активен Член
30 јануари 2013
108
141
43
И да се направи опција да се избрише, постовите остануваат.
Нека останат но нема да ми остане моаето членство тоа е мој избор, а ова што се прави е стварно голем резил и која е целта со тоа што нема да има избриши членство? мислиш дека ќе си ги задржиш членовите? нема само поголема глупост се прави ...
 

Believe

Активен Член
30 јануари 2013
108
141
43
мајке му .. 4 дена си тука и сакаш дилит на профил ? Па зошто се регистрира тогаш ?
Тоа е мое право јас колку ќе бидам на овој форум, бидејќи никаде не пишува колку треба да се биде на еден форум, а зошто сум се регистирал тоа е приватност сигурно нема да се исповедувам тука :) друга работа каков е тој форум каде што нема избриши членство? Зарем да бидам дел од форум каде што јас ќе го трошам времето на форум каде што преку тоа што немаат избриши членство они сакаат да зачуваат членови т.е само бројката да си ја зачуваат? на овој начин не се задржува членството.
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,270
9,112
1,683
Работи и кај мене во ред, и на андроид и на симбиан.
предлог Browser?
Тоа е мое право јас колку ќе бидам на овој форум, бидејќи никаде не пишува колку треба да се биде на еден форум, а зошто сум се регистирал тоа е приватност сигурно нема да се исповедувам тука :) друга работа каков е тој форум каде што нема избриши членство? Зарем да бидам дел од форум каде што јас ќе го трошам времето на форум каде што преку тоа што немаат избриши членство они сакаат да зачуваат членови т.е само бројката да си ја зачуваат? на овој начин не се задржува членството.
не бери гајле, преку 1000 членови немаат пишано ни едно мислење :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: alba

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,689
3,869
1,183
предлог Browser?

не бери гајле, преку 1000 членови немаат пишано ни едно мислење :)
Го користам тој дифолтниот од телефон што е, ништо друго. Инаку имаш мозила за андроид, или опера. Пробај.

Тоа е мое право јас колку ќе бидам на овој форум, бидејќи никаде не пишува колку треба да се биде на еден форум, а зошто сум се регистирал тоа е приватност сигурно нема да се исповедувам тука :) друга работа каков е тој форум каде што нема избриши членство? Зарем да бидам дел од форум каде што јас ќе го трошам времето на форум каде што преку тоа што немаат избриши членство они сакаат да зачуваат членови т.е само бројката да си ја зачуваат? на овој начин не се задржува членството.

Ги мразам постовите од типот „се регистрирав за да напишам 2 - 3 мислења, да ги видам форумите коишто неможам да ги видам кога не сум регистриран и толку, сакам да си одам сега“.
Не се логирај и готово : )
 
Статус
Затворена за нови мислења.