Песни кои ве нервираат

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Јас воопшто не го сакам,а песнивме немам што да кажам |-( ,некогаш мислам дека јас подобро пеам од него :rofl
Не го викај пејач, ќе се навреди. :zelen Он е рапер, мада јас би рекол дека е рецитатор. Далеку се нашиве од рап и хип хоп. Предалеку.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Badgirl

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,011
9,637
1,683
Normandy

Исто ко Јегерот на Марун 5. Некој педерски ритам, гласичња на полукастирани мачори. Башка ја умреа по станициве, ко на времето со Ријана и Еминем.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lady*

Mistery :)

Истакнат Член
23 февруари 2013
145
187
143
Ме нервира секоја песна која ми е ставена кога ми ѕвони алармот :D
 

TheQueen

Истакнат Член
2 ноември 2013
495
376
173
Планетата Земја
Топ 5 најглупи песни во историјата на Македонија, Гулабица е исклучена бидејќи таа е експерт за глупи песни. Гулабица ќе ја најдете на натпревар на ниво на галаксијата.
Е па, ова е трите „среќни“ „песни“ и „изведувачи“:
5.
Нека е среќна Сузана што е само петто место и нека им се заблагодари на луѓето кои го направиле невозможното, успеале да бидат поглупи од неа.
4.
Сељак и пол!
3.
Не ми се верува дека сум родена во ист град со оваа.
2.
Ќе се убијам!
1.
Врвот на глупоста!

Следниот пат ќе има натпревар на ниво на Балканот.