Песни кои ве нервираат

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,616
7,198
1,153
Big Sur
Значи еве гледам три години постои песнава и три години е на пиедестал.
Нема погрдо, полигаво, поодвратно песне од ова. Н Е М А. Комплет музика, текст, спот и изведувачиве... (puke)(puke)(puke)
Само девојката е прекрасна. Жално за неа.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider