Песни кои ве нервираат | Црнобело Форум

Песни кои ве нервираат

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,023
9,649
1,683
Normandy
Ме мрзи да ставам клипови.

Повеќето скороиздадени песни од Риана ОСОБЕНО I love the way you lie со еминем. Не памтам толку да напињаат со за мене просечна песна.
Исто и Maroon 5 со Moves like a jagger. Типците порано ми беа омилена група, сеа скроз се попедерчија.
Апсолутно се` од ЛЕјди гага. Инвентивност и експериментирање since the invention of Topla voda by Madonna.
 

Ана-Каренина

Староседелец
25 февруари 2012
998
1,749
1,093
Почетоков на песнава е неиздржлив за моите уши.
ретардирана песна заедно со ретардината пеачка, што уште да коментирам.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee