Песни кои ве нервираат | Црнобело Форум

Песни кои ве нервираат

Anakin

Истакнат Член
23 август 2012
869
977
203
турбо фолк сметам дека не е вредно за спомнување..меѓу другото..песните на јован јованов или оној елвир...најголем сељак Влатко Илиевски сосе неговите песни и тоа глупото гласче:mad:
од светските сите глупи песни на мараја кери !
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,878
973
Дончју вори чајлд,Тфени доларс ин мај пакет : ) ццц
Aнтена фајв глупава, морам тој да слушам днска, сфе исти песме пуштаф, сфе исти, срањееееееееееееее
Радио Брао ми шушти нешто немож да гу наалам станицу , e тамо добро музиче си рокаф увек
која ме нервира јоште којаааа ммммм не ми текнуе
сфи од Дејвид Гета
 

BokoLoco

Нов член
6 април 2013
26
24
3
27
Скопје
Оваа посебно ме нервира пошо насловот те тера да очекуваш којзнае каква песна, а благе везе си нема.
И оваа, иритира многу!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati