Онлајн шопинг

Pink Panther

Староседелец
9 февруари 2015
1,780
796
1,133
Skopje
@Sofija... не не ке си ставиш во денари па кога ке си плаќаш на али они ке ти прерачунаат во евра,уште ли не нарача се мачиш ?? :)
 

Sofija...

Истакнат Член
23 ноември 2012
256
358
363
25
Искрено изгубив волја, ај да ми тргнеше од прва, океј, али ај :|, сепак фала ти многууу @MNOGO BITNO
 

Alaysa

Полноправен Член
17 декември 2015
68
15
18
Ипак мислам дека не е сигурно, дури и по телевизија кажуваат дека не е сигурно има разни грабежи и заместо едно ти стига сосема трето, окс ретко може дека да те ограбат али што му знаеш, можда токму ти си една од тие ретките (Пример) :D
 

Jack123

Истакнат Член
25 јули 2016
28
8
303
21
Да имам неколку работи купено од интернет но ако се мали големи може да се сменат незнам и дали има некој такви што се преваранти баш купив еднаш патики ги скинав носење
 

incule

Староседелец
5 јануари 2015
740
127
1,053
27
Не купувам и немам намера,ако нешто нарачам може да ми дадат погрешно
 

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
136
1,053
Досега немам купено од интернет.
Кои страници се најсигурни за такво нешто?