1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Онлајн шопинг

Дискусија во форумот 'Мода и облека' започната од LadyInPink, 15 февруари 2012.

 1. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,737
  Допаѓања:
  767
  @Sofija... не не ке си ставиш во денари па кога ке си плаќаш на али они ке ти прерачунаат во евра,уште ли не нарача се мачиш ?? :)
   
 2. Sofija...

  Sofija... Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 ноември 2012
  Мислења:
  256
  Допаѓања:
  358
  Искрено изгубив волја, ај да ми тргнеше од прва, океј, али ај :|, сепак фала ти многууу @MNOGO BITNO
   
 3. jaykie

  jaykie Нов член

  Зачленет на:
  16 јуни 2015
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
 4. Armagoddamn

  Armagoddamn Истакнат Член

  Зачленет на:
  28 октомври 2015
  Мислења:
  162
  Допаѓања:
  33
  Od srce vi preporacuvam Abbey Dawn by Avril Lavigne
   
 5. Tantara

  Tantara Староседелец

  Зачленет на:
  31 октомври 2013
  Мислења:
  456
  Допаѓања:
  691
  Имате шминки порачувано од али?
   
 6. Alaysa

  Alaysa Полноправен Член

  Зачленет на:
  17 декември 2015
  Мислења:
  67
  Допаѓања:
  15
  Ипак мислам дека не е сигурно, дури и по телевизија кажуваат дека не е сигурно има разни грабежи и заместо едно ти стига сосема трето, окс ретко може дека да те ограбат али што му знаеш, можда токму ти си една од тие ретките (Пример) :D
   
 7. Jack123

  Jack123 Истакнат Член

  Зачленет на:
  25 јули 2016
  Мислења:
  28
  Допаѓања:
  8
  Да имам неколку работи купено од интернет но ако се мали големи може да се сменат незнам и дали има некој такви што се преваранти баш купив еднаш патики ги скинав носење
   
 8. Swatkata

  Swatkata Староседелец

  Зачленет на:
  26 јуни 2014
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  15
  Само имам порачувано преку Али експрес и Ибеј :)
   
 9. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  734
  Допаѓања:
  123
  Не купувам и немам намера,ако нешто нарачам може да ми дадат погрешно
   
 10. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  386
  Допаѓања:
  132
  Досега немам купено од интернет.
  Кои страници се најсигурни за такво нешто?
   

Сподели: