1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Jack123
Последна активност:
9 јули 2019 во 15:10
Зачленет на:
25 јули 2016
Мислења:
28
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
303
Пол:
Машки
Роденден:
28 ноември 1999 (Возраст: 20)

Сподели:

Jack123

Истакнат Член, Машки, 20

Ако стварно луѓето што доцнат се натпросечно интелигентни, јас сум нуклеарен физичар! 27 јули 2016

Jack123 последен пат беше виден/а како:
9 јули 2019