1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Нови игри

Дискусија во форумот 'Игри' започната од CyberKnight, 14 февруари 2012.

 1. raim

  raim Нов член

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  4
  добро еве
  добро еве пишувам кирилица.....иначе ми бара интернет конекција за да играм...:(
   
 2. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  па направи јузер...кај шо ти бара свакаш
  додека инсталираш гасиш нет после се палиш и праиш јузер и тераш
  барем новите игри така се
  бетмен 2009 шо е инпадната така е и новата исто така е :)
   
 3. raim

  raim Нов член

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  4
  Ахам добро ај ќе пробам...;)
   
 4. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
 5. TheFrisb

  TheFrisb Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  97
  Допаѓања:
  161
  Никој не игра Assassin's Creed 3?Ако има некој може да изиграме по некоја партија онлајн (PS3) :)
   
  На cakar_ulav му/ѝ се допаѓа ова.
 6. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926

  оваа игра...би сакал да ја пробам али треба машина да имаш јбг...
   
  На МиГ 21 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Ice_Man

  Ice_Man Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  440
  Допаѓања:
  236
  хитман поиграв 4-5 мисии,..графика добра али приказната е многу различна од првите 2 дела кога ги играв на времето
   
  На cakar_ulav му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Solstice

  Solstice Nujabes

  Зачленет на:
  28 август 2012
  Мислења:
  1,413
  Допаѓања:
  1,536

  Aко некој не ја пробал,под хитно!
   
 9. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  јас ја играм....до кај крајот сум стигнат
  не е лоша играта ама има некои работи што не ми се свиѓаат
  мислам не е како поранешните делови....
  инаку прикаската е добро измислена....така така....:)
   
 10. Solstice

  Solstice Nujabes

  Зачленет на:
  28 август 2012
  Мислења:
  1,413
  Допаѓања:
  1,536
  Инаку приказната на ова ДмЦ е сместена помеѓу тројката и четворката.само што Данте е уште тинејџер тука. Едино што е различно му е облеката и косата. И тоа што уште не е набилдан :D
   

Сподели: