Нови игри

cakar_ulav

Староседелец
20 февруари 2012
1,566
1,926
1,133
некаде во длабочините на темнината
добро еве
добро еве пишувам кирилица.....иначе ми бара интернет конекција за да играм...:(
па направи јузер...кај шо ти бара свакаш
додека инсталираш гасиш нет после се палиш и праиш јузер и тераш
барем новите игри така се
бетмен 2009 шо е инпадната така е и новата исто така е :)
 

raim

Нов член
22 февруари 2012
12
4
3
26
па направи јузер...кај шо ти бара свакаш
додека инсталираш гасиш нет после се палиш и праиш јузер и тераш
барем новите игри така се
бетмен 2009 шо е инпадната така е и новата исто така е :)
Ахам добро ај ќе пробам...;)
 

Ice_Man

Староседелец
16 февруари 2012
440
236
1,053
оваа игра...би сакал да ја пробам али треба машина да имаш јбг...
хитман поиграв 4-5 мисии,..графика добра али приказната е многу различна од првите 2 дела кога ги играв на времето
 
  • Like
Реакции: cakar_ulav

cakar_ulav

Староседелец
20 февруари 2012
1,566
1,926
1,133
некаде во длабочините на темнината
Aко некој не ја пробал,под хитно!
јас ја играм....до кај крајот сум стигнат
не е лоша играта ама има некои работи што не ми се свиѓаат
мислам не е како поранешните делови....
инаку прикаската е добро измислена....така така....:)
 

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,413
1,536
1,133
27
јас ја играм....до кај крајот сум стигнат
не е лоша играта ама има некои работи што не ми се свиѓаат
мислам не е како поранешните делови....
инаку прикаската е добро измислена....така така....:)
Инаку приказната на ова ДмЦ е сместена помеѓу тројката и четворката.само што Данте е уште тинејџер тука. Едино што е различно му е облеката и косата. И тоа што уште не е набилдан :D