1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
raim
Последна активност:
2 мај 2013 во 21:05
Зачленет на:
22 февруари 2012
Мислења:
12
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
3
Пол:
Машки
Роденден:
24 мај 1994 (Возраст: 25)

Сподели:

raim

Нов член, Машки, 25

raim последен пат беше виден/а како:
2 мај 2013