1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
TheFrisb
Последна активност:
22 декември 2019 во 03:55
Зачленет на:
3 март 2012
Мислења:
97
Допаѓања:
161
Поени од трофеи:
1,043
Пол:
Машки
Локација:
Во друга галаксија :)

Сподели:

TheFrisb

Староседелец, Машки, од Во друга галаксија :)

"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe." -Albert Einstein 3 март 2012

TheFrisb последен пат беше виден/а како:
22 декември 2019