1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Нови игри

Дискусија во форумот 'Игри' започната од CyberKnight, 14 февруари 2012.

 1. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  и мечот му е поразличен
  не сум некој фан ДмЦ.....али мислам дека не е лоша играта :)
   
 2. mountian

  mountian Полноправен Член

  Зачленет на:
  30 јануари 2013
  Мислења:
  57
  Допаѓања:
  30
  Max Payne 3 Една од најдобрите и ја чекам Tomb Raider 2013

   
  На cakar_ulav му/ѝ се допаѓа ова.
 3. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  Batman Arkham Origins
  една од најдобрите игри оваа година според мене
  ги имам играно двете што излегоа а верувам дека и оваа ќе биде исто така со добар гејминг ( иако мислам дека нема да ми ја фаќа на пц-во али ќе пробам :D )
  па дечки уживајте
   
 4. Давор

  Давор Староседелец

  Зачленет на:
  10 ноември 2012
  Мислења:
  1,300
  Допаѓања:
  2,081
  Ме интересира дали некој знае дали играва може да се игра онлајн или некоја слична на оваа само да не ја симнувам?
   
  На Tantara му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Змејче

  Змејче Незапирлива

  Зачленет на:
  14 јули 2013
  Мислења:
  1,193
  Допаѓања:
  2,423
  Продолжува приказната на Лара Крофт, што таа се обидува да дознае се' повеќе подлабоко за една тајна во светот.
  Пред се' ни останува да чекаме да излезе во ноември на 10-ти ;)

   
 6. Tantara

  Tantara Староседелец

  Зачленет на:
  31 октомври 2013
  Мислења:
  456
  Допаѓања:
  692
  ne znam dali se igra online, jas ja imav pred nekolku godini na CD i ja izigrav (znam deka koristev hints) ama interesna e
  Dosega spored mene vo um mi e ostanata Still Life kako najdobra od tie sto sum gi igrala (ne se mnogu). Teska e ama mnooogu dobra i mnogu me izmaci na vremeto :)
   
  На Давор му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Давор

  Давор Староседелец

  Зачленет на:
  10 ноември 2012
  Мислења:
  1,300
  Допаѓања:
  2,081
  Ја начекав кај другарче ама многу потешка отколку што си замислував. Човече, не ме бива, признавам :(
  Али другарот како ја игра, со мерак да гледаш ... мада и он заглави малку, али дефинитивно подобро се снаоѓа од мене. Ама океј, он има искуство со вакви игри нон стоп си ропа на лаптопот, 24/7 е на него, додека јас немам играено од кога бев четврто одделение и имаше една игра на цд знам си ја купив од Скопје за на братучед ми роденденот (него му купувавме па ајде и мене една) се работеше за една девојка у едно селце и нешто се тепаш ваму таму ама стварно добро игриче, сега ми текна пак да си ја побарам да ја пуштам кога ќе поминат колоквиуми ...
   
 8. Tantara

  Tantara Староседелец

  Зачленет на:
  31 октомври 2013
  Мислења:
  456
  Допаѓања:
  692
  другарот а игра од агата кристи или стил лајф :) и јас сега се потсетив на игриве и си барам ЦСИ или Inquisitor..па ќе кажам ако се заиграм и ако се за препорака :)
   
 9. Давор

  Давор Староседелец

  Зачленет на:
  10 ноември 2012
  Мислења:
  1,300
  Допаѓања:
  2,081
  од Агата, иначе ја барав оваа со селцето ама не можам да ја најдам :mad: да видиш какви глупости пишам на гугл со цел да дознаам барем како се вика ако може да ја симнам од некаде, ќе се помочаш :D
   
 10. Tantara

  Tantara Староседелец

  Зачленет на:
  31 октомври 2013
  Мислења:
  456
  Допаѓања:
  692
  da ne sme offtopic, objasni mi ja vo poraka ke ja baram jas :)
   

Сподели: