Најубава жена на светот (со фотографија)

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,996
9,626
1,683
Normandy
Покрај Бе(ло)лучи како олдскул жена која се нема променето со годините а да не зборам за убавината, би сакал да додадам малку свежа крв, као на пример Susan Coffey

Susan1.jpgsusan2.jpgsusan3.jpgsusan4.jpg
 

Хоуп*

Proton
Член на администрација
4 април 2013
2,414
4,232
753
Уште од времето кога гледав шпански серии и се восхитувам на убавината.
Барбара Мори

Таа и Кетрин Зeта Џонс ми се синоним за убавина и грациозност.
 

Luckky

Upright
22 февруари 2012
2,635
5,809
1,153
27
Western Sky, Land of Oz.
Мислам уште 500 операции да направи, пак ќе ми биде совршена Меган. Листата ја дополнувам со уште неколку.
Нина Добрев


Лили КолинсКаја СкоделариоКира Најтли


Натали Портман

 
  • Like
Реакции: Lady* and Saladin