1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Најубава жена на светот (со фотографија)

Дискусија во форумот 'Мода и облека' започната од melpomena, 27 март 2012.

 1. loveme

  loveme Нов член

  Зачленет на:
  16 мај 2013
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  3
 2. hannibal

  hannibal Нов член

  Зачленет на:
  12 јуни 2013
  Мислења:
  24
  Допаѓања:
  16
  за мене две се најубави...Моника Белучи ја има веќе со слика, втората е
  Бар Рафаели
   

  Прикачени податотеки:

 3. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,621
  Покрај Бе(ло)лучи како олдскул жена која се нема променето со годините а да не зборам за убавината, би сакал да додадам малку свежа крв, као на пример Susan Coffey

  Susan1.jpg susan2.jpg susan3.jpg susan4.jpg
   
 4. Badgirl

  Badgirl Староседелец

  Зачленет на:
  4 јануари 2013
  Мислења:
  1,477
  Допаѓања:
  3,259
 5. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Уште од времето кога гледав шпански серии и се восхитувам на убавината.
  Барбара Мори
  [​IMG]
  Таа и Кетрин Зeта Џонс ми се синоним за убавина и грациозност.
  [​IMG]
   
  На Давор, parvati и Badgirl им се допаѓа ова.
 6. Strumfeta

  Strumfeta Полноправен Член

  Зачленет на:
  20 јуни 2013
  Мислења:
  57
  Допаѓања:
  91
  Monica Bellucci - Совршена од глава до пети ;)
  [​IMG]
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 7. BlackTulip

  BlackTulip Староседелец

  Зачленет на:
  15 март 2013
  Мислења:
  628
  Допаѓања:
  789
  Мег Рајан
  Meg-Ryan1.jpg Meg-meg-ryan-217150_515_645.jpg

  Мишел Фајфер
  936full-michelle-pfeiffer.jpg

  и Кетрин Моениг
  1679726088_b1491d7bce.jpg 12819710427495.jpg
   

  Прикачени податотеки:

 8. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  Мислам уште 500 операции да направи, пак ќе ми биде совршена Меган. Листата ја дополнувам со уште неколку.

  [​IMG]


  Нина Добрев
  [​IMG]

  Лили Колинс

  [​IMG]

  Каја Скоделарио

  [​IMG]

  Кира Најтли
  [​IMG]

  Натали Портман

  [​IMG]
   
  На Lady* и Saladin им се допаѓа ова.
 9. Mameha

  Mameha Староседелец

  Зачленет на:
  9 јуни 2013
  Мислења:
  364
  Допаѓања:
  814
  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На Sofija... му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Давор

  Давор Староседелец

  Зачленет на:
  10 ноември 2012
  Мислења:
  1,300
  Допаѓања:
  2,081
  Најубава девојка според мене Ashley Benson

  Hanna-333-hanna-marin-17860779-500-375.jpg

  ashley_benson_cute_face.jpg

  Hanna-Marin-hanna-marin-14667842-500-375.jpg

  pretty-little-liars-1x21-monsters-in-the-end-hanna-marin-cap-03.jpg

  tumblr_lmv09t8lru1qeiwiao1_500.png
   

  Прикачени податотеки:

  • HannaMariin.jpg
   Големина на датотека:
   34.1 KB
   Прегледи:
   4

Сподели: