1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
loveme
Последна активност:
10 јуни 2013 во 13:30
Зачленет на:
16 мај 2013
Мислења:
22
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
3
Пол:
Женски
Роденден:
3 февруари 1997 (Возраст: 22)
Локација:
mak

Сподели:

loveme

Нов член, Женски, 22, од mak

Џабе возиш BMW кога на пешачки мораш да застанеш, за да поминам јас! :D xD 16 мај 2013

loveme последен пат беше виден/а како:
10 јуни 2013