Најубава жена на светот (со фотографија)

  • Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Selene

Модератор
6 јуни 2012
719
1,867
1,103
Многу девојки кои во Холивуд важат за бомби, мене не ми се толку убави. Некако ептен се извештачени стандардите, се повеќе се акцентирани пренашминкани и преисфотошопирани девојки. Пример Кејт Аптон мене не ми е убава.
"Ладна" убавина најмногу забележувам кај девојка. Последно ја открив Lea Seydoux, прекрасна ми е.Исто и Evelyne Brochu од Орфан Блек ми е преубава. Нежно лице, убава насмевка, мил изглед, затоа чудно ми беше да ја гледам како негативец во третата сезона.

 
  • Like
Reactions: Tantara and Electra

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,995
9,625
1,683
Normandy