1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Најубава жена на светот (со фотографија)

Дискусија во форумот 'Мода и облека' започната од melpomena, 27 март 2012.

 1. Soffii

  Soffii Нов член

  Зачленет на:
  11 октомври 2013
  Мислења:
  17
  Допаѓања:
  23
  Adriana Lima и Kim Karadashian <3 adriana-lima-wallpaper-hd.jpg 943551_527421350653543_535691368_n.jpg
   
  На Брида и Lady* им се допаѓа ова.
 2. RoxieHeart

  RoxieHeart Староседелец

  Зачленет на:
  6 мај 2014
  Мислења:
  60
  Допаѓања:
  58
  [​IMG]  [​IMG]

  [​IMG] [​IMG]
   
  На Брида му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Давор

  Давор Староседелец

  Зачленет на:
  10 ноември 2012
  Мислења:
  1,300
  Допаѓања:
  2,081
 4. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  [​IMG]  Шарм ипол има!
   
 5. MATEJA

  MATEJA Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  29 мај 2014
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  247
 6. Tantara

  Tantara Староседелец

  Зачленет на:
  31 октомври 2013
  Мислења:
  456
  Допаѓања:
  691
 7. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,728
  Допаѓања:
  759
 8. Selene

  Selene Модератор

  Зачленет на:
  6 јуни 2012
  Мислења:
  719
  Допаѓања:
  1,867
  Многу девојки кои во Холивуд важат за бомби, мене не ми се толку убави. Некако ептен се извештачени стандардите, се повеќе се акцентирани пренашминкани и преисфотошопирани девојки. Пример Кејт Аптон мене не ми е убава.
  "Ладна" убавина најмногу забележувам кај девојка. Последно ја открив Lea Seydoux, прекрасна ми е.
  [​IMG]
  [​IMG]

  Исто и Evelyne Brochu од Орфан Блек ми е преубава. Нежно лице, убава насмевка, мил изглед, затоа чудно ми беше да ја гледам како негативец во третата сезона.
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Tantara и Electra им се допаѓа ова.
 9. Брида

  Брида Полноправен Член

  Зачленет на:
  9 февруари 2016
  Мислења:
  40
  Допаѓања:
  31
  399171_385971191443161_25511986_n.jpg a6.jpg dukes-of-melrose-season-1-dita-von-teese-01.jpg tumblr_lowvu1GDz21qzcuhho1_500.jpg tumblr_mgai8hSpsg1qzoaqio1_1280.jpg
   
  На Selene, Electra и Big Berta им се допаѓа ова.
 10. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,621
  Дита Фон Тис?
  Бурлеска во прав смисол на зборот, а не оноа што денес очајно пробуваат да го постигнат Кардашијанки.
   
  На Selene, Брида и Big Berta им се допаѓа ова.

Сподели: