1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Најубава жена на светот (со фотографија)

Дискусија во форумот 'Мода и облека' започната од melpomena, 27 март 2012.

 1. Selene

  Selene Модератор

  Зачленет на:
  6 јуни 2012
  Мислења:
  719
  Допаѓања:
  1,866
  Сум пишала пред некое време, да се надополнам.
  Alicia Vikander - Девојката од Ex Machina, The Danish Girl, и сега најново - Lara Croft. Освен што е неверојатно талентирана (на Ex Machina останав со подзината вилица од нејзината глума), толку е природна и слатка, без текст човек да остане. Пак ќе кажам, нема поубава девојка од природна, со неисфорсирана шминка и со убава насмевка. Кукла.
  [​IMG]
  [​IMG]
   

Сподели: