1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Најубава жена на светот (со фотографија)

Дискусија во форумот 'Мода и облека' започната од melpomena, 27 март 2012.

 1. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Која според вас е најубава жена на светот на сите времиња?
  Beyonce-Upgrade-U.jpg
  Ketrin Zeta Jones
  a77006bdaf62.jpg
   
  На smeska, КрисТина К., Smiley_1996 и уште 1 член му се допаѓа ова.
 2. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Liv Tyler
  [​IMG]
   
  На КрисТина К., Saladin, Bibi@ и уште 1 член му се допаѓа ова.
 3. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  [​IMG]

  [​IMG]


  Ellen Page
   
  На Брида и Aristokrat им се допаѓа ова.
 4. cece17

  cece17 Староседелец

  Зачленет на:
  21 февруари 2012
  Мислења:
  270
  Допаѓања:
  204
  lind lohan.jpg
   
  На Брида му/ѝ се допаѓа ова.
 5. lady_blue

  lady_blue Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  4,420
 6. NEPOBEDLIV

  NEPOBEDLIV Истакнат Член

  Зачленет на:
  5 март 2012
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  412
  [​IMG]
   
  На Classy, m.o.p., Nightmare_f и уште 1 член му се допаѓа ова.
 7. foREVer

  foREVer Староседелец

  Зачленет на:
  20 март 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,505
  Единствена жена на планетава поради која би сменила sexual orientation :p jk.

  Teodora190908.jpg

  А според мене меѓу најубавите:

  408939_10150432064946548_182980526547_8876354_839653598_n.jpg 248885_10150277304322629_305889592628_9321889_6617856_n.jpg 403027_10150564245983595_91454233594_8995993_820735073_n.jpg
   
  На Rosana, Scars, Aristokrat и уште 1 член му се допаѓа ова.
 8. LadyInPink

  LadyInPink Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,239
  Допаѓања:
  1,758
  [​IMG]
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 9. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
 10. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  [​IMG] the BABE!
   
  На Брида и Smiley_1996 им се допаѓа ова.

Сподели: