1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Мотивација - видеа, песни, слики и цитати

Дискусија во форумот 'Фитнес и рекреација' започната од Hip.Hop_MKD, 15 февруари 2012.

 1. Trajche

  Trajche Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  1,541
  Допаѓања:
  2,555
  Сите женски сакаат добар задник како и добро да стојат хелнаките на нив, па затоа фаќајте се за работа, кралската вежба за нозе и задник Чучњеви :sreken

  [​IMG]
   
  На Gemini, Lena и Bibi@ им се допаѓа ова.
 2. Bibi@

  Bibi@ Староседелец
  Најфотограф

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  399
  Допаѓања:
  743
  [​IMG]
   
  На Gemini и Trajche им се допаѓа ова.
 3. Trajche

  Trajche Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  1,541
  Допаѓања:
  2,555
  [​IMG]
   
  На Lena и Gemini им се допаѓа ова.
 4. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  http://m.youtube.com/watch?feature=related&v=ZJ8Zdj0OPMI#
  +трчање


  3 месеца и ќе се видат резултати
  посебно на стомак и задник(испробано)

  Океј е само батали го маргаринот насабајле, јади си секое сабајле житарици овес или мусли со млеко. Земи си на работа млеко/јогурт.
  Кикири но во одредено количини тие ти се доста калорчини и содржат повеќе масти. Добри би било порано во денот да јадеш исто и чоколадото се надевам не го претеруваш. Добор е за после тренинг малку прост шеќер.
   
  На Trajche му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,079
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG] [​IMG]

  [​IMG] [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG] [​IMG]
   
  На BlackTulip, Lena, warr и уште 1 член му се допаѓа ова.
 6. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,079
  [​IMG] [​IMG]


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На BlackTulip, Bibi@, Trajche и уште 2 други им се допаѓа ова.
 7. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
 8. Solstice

  Solstice Nujabes

  Зачленет на:
  28 август 2012
  Мислења:
  1,413
  Допаѓања:
  1,536

  Trajche Кога ти вака? :D
   
  На Hkakashi и Trajche им се допаѓа ова.
 9. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,079
  chick, blonde, blondie, body.jpg
   
  На Prashina и Trajche им се допаѓа ова.
 10. Bibi@

  Bibi@ Староседелец
  Најфотограф

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  399
  Допаѓања:
  743
  [​IMG]
   
  На Gemini, warr и Trajche им се допаѓа ова.

Сподели: