Мотивација - видеа, песни, слики и цитати | Црнобело Форум

Мотивација - видеа, песни, слики и цитати

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,555
1,133
Сите женски сакаат добар задник како и добро да стојат хелнаките на нив, па затоа фаќајте се за работа, кралската вежба за нозе и задник Чучњеви :sreken

 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Gemini, Lena and Bibi@

Lena

Poétesse
12 октомври 2012
4,155
7,687
1,183
земјата на чудата
http://m.youtube.com/watch?feature=related&v=ZJ8Zdj0OPMI#
+трчање


3 месеца и ќе се видат резултати
посебно на стомак и задник(испробано)

Во 7 часот наутро млеко со житарици или двопек маргарин и мармалад , во 9 јаболко или банана или др вид овошје , во 12 бидејки сум на работа јадам тост со интегрален леб , кога сум дома ориз со зеленчуци , печен компир со јогурт , нешто готвено , во 15 пијам кафе без шеќер , во 17 вежбам , во 19 јадам салата или овошје , супа , нешто полесна храна , истовремено пијам и мн вода

Океј е само батали го маргаринот насабајле, јади си секое сабајле житарици овес или мусли со млеко. Земи си на работа млеко/јогурт.
Од грицки кикиритки најмногу но во одредени количини, благо јадам после вежбање во 9 или 15 часот со кафето ;)

Кикири но во одредено количини тие ти се доста калорчини и содржат повеќе масти. Добри би било порано во денот да јадеш исто и чоколадото се надевам не го претеруваш. Добор е за после тренинг малку прост шеќер.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Trajche