Мотивација - видеа, песни, слики и цитати | Црнобело Форум

Мотивација - видеа, песни, слики и цитати

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Ова го имам кажано едно 4050883728997327 пати до сега (:| ....се извињавам за офф топик ;)
 

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,555
1,133
Ова го имам кажано едно 4050883728997327 пати до сега (:| ....се извињавам за офф топик ;)


Ќути...секој си има по некоја мана, јас за вежбање не правам проблем, ама истово ми се случува што треба да завршам една друга работа која не е поврзна со вежбање и ете 2 месеци викам утре, утре...


Инаку....БОМБААААААА! :nerd

 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lena, Gemini and melpomena