1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Мотивација - видеа, песни, слики и цитати

Дискусија во форумот 'Фитнес и рекреација' започната од Hip.Hop_MKD, 15 февруари 2012.

 1. MATEJA

  MATEJA Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  29 мај 2014
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  247
 2. MATEJA

  MATEJA Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  29 мај 2014
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  247
   
  На Bibi@ му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Bibi@

  Bibi@ Староседелец
  Најфотограф

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  399
  Допаѓања:
  743
 4. MaJa*

  MaJa* Нов член

  Зачленет на:
  22 декември 2017
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  11
  Јас се мотивирав да вежбам почесто така што сватив дека вежбам за мене, за да сум здрава и да имам убаво тело, за да си се допаѓам самата себеси а не на некој друг. Ќе постигнете нешто кога ќе сватите дека тоа го правите за ваше добро (inlove)
   
  На пријателство му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: