Мотивација - видеа, песни, слики и цитати

MaJa*

Нов член
22 декември 2017
11
11
3
24
Јас се мотивирав да вежбам почесто така што сватив дека вежбам за мене, за да сум здрава и да имам убаво тело, за да си се допаѓам самата себеси а не на некој друг. Ќе постигнете нешто кога ќе сватите дека тоа го правите за ваше добро (inlove)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: love !