Мотивација - видеа, песни, слики и цитати | Црнобело Форум

Мотивација - видеа, песни, слики и цитати

Gemini

Староседелец
24 мај 2012
2,478
5,077
1,153
Wind Of Change
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Roxelana and Hkakashi

Gemini

Староседелец
24 мај 2012
2,478
5,077
1,153
Wind Of Change
Мене ми изгледа супер иако многу читам дека им е грда на другите но ако бодибилдингот е нејзина страст не би требало да се замара со мислењето на другите.