1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Мотивација - видеа, песни, слики и цитати

Дискусија во форумот 'Фитнес и рекреација' започната од Hip.Hop_MKD, 15 февруари 2012.

 1. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  Destroy what destroys you.
   
  На Prashina, BlackTulip, Gemini и уште 1 член му се допаѓа ова.
 2. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,079
  [​IMG]
   
  На Roxelana и Hkakashi им се допаѓа ова.
 3. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,079
  Мене ми изгледа супер иако многу читам дека им е грда на другите но ако бодибилдингот е нејзина страст не би требало да се замара со мислењето на другите.[​IMG]
   
 4. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,079
  :eek
   
  На Trajche и Smiley_1996 им се допаѓа ова.
 5. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,723
  Допаѓања:
  880
   
  На Lena, Gemini и Smiley_1996 им се допаѓа ова.
 6. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  Ајде да се мотивираме малку,
  за 6 месеци почнува сезоната девојки ;)
   
  На Trajche му/ѝ се допаѓа ова.
 7. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Вауууу : )))
   
  На Lena и Trajche им се допаѓа ова.
 8. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  image.jpg
   
  На Trajche и Gemini им се допаѓа ова.
 9. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  image.jpg
   
  На HAZARDER, JaMi, Prashina и уште 1 член му се допаѓа ова.
 10. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  image.jpg image.jpg
   
  На HAZARDER, Trajche, cakar_ulav и уште 1 член му се допаѓа ова.

Сподели: