Мотивација - видеа, песни, слики и цитати | Црнобело Форум

Мотивација - видеа, песни, слики и цитати

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,555
1,133
Ако не ви се оди во теретана или не ви се трча надвор, купете си еден статичен точик за дома, на пример ваков :D

 
  • Ми се допаѓа
Реакции: TIGERWOMAN31SK

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,555
1,133
Секој пред себе има противник од кој треба да биде подобар и да го порази.
Ако не знаете кој е вашиот противник, застанете пред огледало.