Модни комбинации кои ви се допаѓаат

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,214
2,301
1,153
Skopje
www.facebook.com
Јас се извинувам за оф топиков ама морам да прашам @Outrider ти машко или женско си?
И да не биде само оф топикИ многу други слични но додека не ослабам не би облекла фустан.
 
  • Like
Реакции: Luckky

FallenAngel

Староседелец
5 декември 2012
601
401
1,073
Eupen
Зеленоооооо
Циркончиња :)

Зелен невистински фустан. Малку необичен ама супер.


Обожавам мрежасти и чипкани фустани.
 
Последна промена: