Модни комбинации кои ви се допаѓаат

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
345
63
дизајнер во Петрич, кој наскоро има веб-страница, а купувам само од нејзината продавница. Облеката е многу убава
https://www.ladiesworld.eu/
Крајов на месецов ќе одам во Санадански, па би прошетала до Петрич до куќата на баба Ванѓа...каде е лоцирана точно продавницата?
 

Elencee

Нов член
7 април 2018
2
2
3
27
Крајов на месецов ќе одам во Санадански, па би прошетала до Петрич до куќата на баба Ванѓа...каде е лоцирана точно продавницата?
Морам да те оставам со нејзината адреса или ако сакаш нешто на нејзината веб-страница и да пишуваш.
Јас ќе ја побарам нејзината адреса и ќе ви ја испратам
 
  • Like
Реакции: pozdrav eden topol

Babygirl21

Нов член
10 јуни 2018
6
1
3
19
Здраво женски, не сакав да отворам нова тема па може и овде, има ли некој што ќе може да ми каже 4-5 реченици за модата т.е за шминка, за стил на облекување, модни додатоци итн?