1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Модни комбинации кои ви се допаѓаат

Дискусија во форумот 'Мода и облека' започната од Gabriela, 19 февруари 2012.

 1. Pisces

  Pisces Истакнат Член

  Зачленет на:
  4 јули 2016
  Мислења:
  35
  Допаѓања:
  40
  [​IMG] [​IMG]
   
  На violetmoon му/ѝ се допаѓа ова.
 2. WolfGirl

  WolfGirl Староседелец

  Зачленет на:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  206
  Допаѓања:
  130
  large.jpg
  modni-kombinacii-(5)-168117-500x0.jpg
  4-modni-kombinacii-za-sovrsen-izgled-za-na-sostanok-naslovna-375x195.jpg
  modni-kombinacii-so-vpecatlivi-rigi-naslovna-810x540.jpg
  2-5-modni-kombinacii-za-prviot-sostanok-i-vpechatokot-koj-so-niv-go-ostavate-kafepauza.mk_.jpg
  4bde33367a6eef34c2c49aa9e8fe4841.jpg
  31777e2769670288dee92aa821aa47e7.jpg
   
  На Stojne му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  134
 4. Carmichael02

  Carmichael02 Истакнат Член

  Зачленет на:
  12 август 2016
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  3
  18579190_758613497650214_1247954231_n.png
  large1.jpg

  large.png

  large.jpg
   
  На poslusen му/ѝ се допаѓа ова.
 5. poslusen

  poslusen Корисник со 10 казнени поени

  Зачленет на:
  8 јануари 2016
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  9
 6. Elencee

  Elencee Нов член

  Зачленет на:
  7 април 2018
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  2
  дизајнер во Петрич, кој наскоро има веб-страница, а купувам само од нејзината продавница. Облеката е многу убава
  https://www.ladiesworld.eu/
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.
 7. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Крајов на месецов ќе одам во Санадански, па би прошетала до Петрич до куќата на баба Ванѓа...каде е лоцирана точно продавницата?
   
 8. Elencee

  Elencee Нов член

  Зачленет на:
  7 април 2018
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  2
  Морам да те оставам со нејзината адреса или ако сакаш нешто на нејзината веб-страница и да пишуваш.
  Јас ќе ја побарам нејзината адреса и ќе ви ја испратам
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.
 9. -alf-

  -alf- Староседелец

  Зачленет на:
  28 август 2015
  Мислења:
  314
  Допаѓања:
  125
  6b07d0babc65421a7c0e359a62b98310.jpg
   
  На Prashina и pozdrav eden topol им се допаѓа ова.
 10. Babygirl21

  Babygirl21 Нов член

  Зачленет на:
  10 јуни 2018
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  1
  Здраво женски, не сакав да отворам нова тема па може и овде, има ли некој што ќе може да ми каже 4-5 реченици за модата т.е за шминка, за стил на облекување, модни додатоци итн?
   

Сподели: