1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Месо или риба?

Дискусија во форумот 'Готвење и рецепти' започната од Мила, 1 март 2012.

 1. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
  И двете :gladen
   
 2. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218
  Месо сакам повеќе, од риба најмногу сакам пастрмка. :frantic
   
  На $3Я3|\||)&p&†Y му/ѝ се допаѓа ова.
 3. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  mmmmm my type :p
   
  На WomanInRed му/ѝ се допаѓа ова.
 4. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  A рибата нели спаѓа во месо?
   
  На Badgirl му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Badgirl

  Badgirl Староседелец

  Зачленет на:
  4 јануари 2013
  Мислења:
  1,477
  Допаѓања:
  3,259
 6. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  Јас повеќе сакам месо и јадам секакво месо. :)
   
  На Kisserboy му/ѝ се допаѓа ова.
 7. 990Freak

  990Freak Староседелец

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  1,274
  Допаѓања:
  1,911
  Чекај малко, а риба у растенија ли се брои? :)
   
  На Saladin и existence им се допаѓа ова.
 8. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  Билка може не растенија !?
  Иначе секако риба повеќе ,а од не риба само пилешко и бифтек по можност по крвав :*;)
   
 9. Angel-Alessandra99

  Angel-Alessandra99 Староседелец

  Зачленет на:
  2 јули 2015
  Мислења:
  46
  Допаѓања:
  43
  Месо:пилешко,телешко и свинско(вторите две многу ретко гу јадам).
  Риба:од морските:туна,скуша,ослич,сардина,лосос,панга, од езерските пастрмката.
  Според напишаново,би рекла риба.
   
 10. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Месо,повеќе сум по скарата,риби неможам имаат коски
   

Сподели: