Критики за администрацијата

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,084
7,013
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Кој плаче? Па почнувајќи од мислењево, се што следеше после него е плачење. А неколку коментари погоре, доби извинување и ветување дека повеќе нема да се персонализираат пораки. Значи, заврши муабетот, критиката беше прифатена.
 

Abraxas

Староседелец
10 јануари 2013
1,094
791
1,133
41
www.oto-mk.net
Кој плаче? Па почнувајќи од мислењево, се што следеше после него е плачење. А неколку коментари погоре, доби извинување и ветување дека повеќе нема да се персонализираат пораки. Значи, заврши муабетот, критиката беше прифатена.
Не барав извинување! Нагласив дека најдобронамерно го посочувам тоа со цел да се подобри содржината и квалитетот на форумов.... Ама вие очигледно сте заслепени од вашите суети и во се гледате "плачење", "тупење" и што уште не! Најдобро да си ја затворите темава и да си бидете среќни и задоволни! Бог да чува сте значи! Ко мали деца кога ќе им ја чепнеш гордоста....
 
  • Like
Реакции: melpomena

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
4,725
5,266
1,183
Disco
Многу муабети али некои сеуште не сфатиле дека не е должност уште помалку задача на модератор да отвара теми, должноста е да модерира и тоа е се`.
Take your time, let it sink in...:) ич не е комплицирано.
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево
Видиш сега мене ме вреѓа ова „Бог да чува сте значи“ затоа што мене како атеист ми посакуваш Бог да ме чува ;)

Ај пак, критиката е прифатена и нема веќе да се персонализираат честитките. Ако имате некоја критика, споделете ја и пишете ја овде.
Доволно е.
 

ShakaZulu

Староседелец
19 февруари 2012
430
886
1,103
Плус тоа истиот ден беше и 1ви мај денот на трудот кој што е голем комунистички празник, па не гледам зошто христијаните да бидат попривилегирани од комунистите на форумот, нема смисла.
Ако 1ви Мај е комунистички празник тогаш мајка ти и татко ти треба да се чуствуваат исто како тие од глупакот што пишал „јас сум син на груевски“
Ден на трудот е празник на сите работници, оние чии што леб сте јаделе и сме јаделе, чија што пот течела за нас... ако славењето на трудот и работата на твоите предци ја сметаш за комунистички празник тогаш си вистински примерок на тато носи мама меси пропаднати генерации. Некои викаат нашле па зашле а јас ќе речам одете кршете глава и вие и оваа влада со проектот компјутер за секое дете затоа што еве очигледни примери дека за некои не е ни дигитрон а не пак современа технологија... комунистички празник боже господе... а мислев дека се имам слушнато и прочитано...
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
4,725
5,266
1,183
Disco
Уствари први мај е ден кога имало анархстички протести во Чикаго околу 8 часовен работен ден, претежно анархисти емигранти од немачка, сето тоа ескалирало во насилство, загинале некои цајкани и подоцна биле судени и обесени 5-6 души на некаков монтиран процес. Комунистите мноооооогу подоцна сакале да се китат со туѓи перја и си го присвоиле датумот, Хејмаркет се вика настанот :kafe
 
  • Like
Реакции: Saladin and existence

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,050
6,674
1,153
Big Sur
Не е толку до плачење и вистинско здоболување отколку до желбата да се биде секогаш во право и да с(м)е центар на внимание со нашата посебност (што неретко сами си ја даваме). А кој не знае да го привлече тоа внимание со интересен муабет, си наоѓа полесен начин. Нешто ко Кардашијан што се прослави со порничот.
Јас еве сум навредена што не ми се појавува лента „Хепи бррррдеј ргд ргд дактааа ргд ргд дактаа“ кога ми е роденден, па ни поени не ми стигаат. :(
Погрешен ми е датумот, али сепак е тотално непочитување. Распад система. :nah

Да завршиме тука. Решивме нема веќе честитки, нема ленти, и нема напрегање околу истите.
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,466
1,185
1,133
Како треба да изгледа според тебе мирен предлог за поправка на функција?
Тема предлози за форумот - пишуваш што не ти се допаѓа, што ти се допаѓа, што би променил
Критики за администрација - ако нешто не ти се допаѓа кај раководењето од одреден модератор го пишуваш во оваа тема и истотоа тоа ќе се разгледа
Мирен предлог, значи пишуваш и толку, после некое време си известен дали ќе се среди, а не тупење во 10 страни. Ако имаш желба да се искараш со некој од администрација пиши му пп.