Која туристичка агенција нуди најдобри услуги? | Црнобело Форум

Која туристичка агенција нуди најдобри услуги?

vozrasen

Староседелец
7 ноември 2014
18
10
1,013
Некој искуство со Балкан Травел?
Имаат примамливи цени, дури и сомнително ниски, па затоа прашувам.
Еве нешто што видов, ако некој имал искуство, да ми каже?
Исто ме интересира некој со лично искуство во Романија, Будимпешта или Истанбул за цени на храна и провод.
SVE NAJLOSO ZA BALKAN TRAVEL,
ODVRATNO ISKUSTVO IMAM ....................................
ZA PONUDA CEKAV 10 DENA, I CENA KOGA MI DADOA........... KOSA MI SE DIGNA
DUPLO POGOLEMA OD SITE..................

MISLAM DEKA NAJGOLEMATA BAGRA E SOBRANA TAMU..............................................

ZABORAVI GI .....
 

Лето2015

Нов член
24 март 2015
2
0
1
31
Јас до сега сум била преку неколку агенции на одмор но сепак најубавиот ми беше преку Kupinapopust огромен попуст и навистина добри понуди...ПОздрав
 
Последна промена:

Katica

Нов член
19 ноември 2015
3
2
3
30
Skopje
Здраво дечки,
сакам да одам за Нова Година во Прага или Виена... Е сеа.. ги гледав понудите на агенцијата Игуана, Фибула и Атлантис, имаат слични понуди. Има ли некој искуство со овие агенции?? :):)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Kisserboy and Animal Lover

Animal Lover

Нов член
19 ноември 2015
2
2
1
33
Skopje
Здраво дечки,
сакам да одам за Нова Година во Прага или Виена... Е сеа.. ги гледав понудите на агенцијата Игуана, Фибула и Атлантис, имаат слични понуди. Има ли некој искуство со овие агенции?? :):)

Со Игуана не сум патувала, Фибула се ок, а со Атлантис имам патувано неколку пати, сега последно бев во Барселона со нив и супер си поминав. Вработените им се профи и мислам дека се една од подобрите агенции.