1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Која туристичка агенција нуди најдобри услуги?

Дискусија во форумот 'Патување' започната од efederer, 4 март 2012.

 1. vozrasen♥

  vozrasen♥ Староседелец

  Зачленет на:
  7 ноември 2014
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  10
  SVE NAJLOSO ZA BALKAN TRAVEL,
  ODVRATNO ISKUSTVO IMAM ....................................
  ZA PONUDA CEKAV 10 DENA, I CENA KOGA MI DADOA........... KOSA MI SE DIGNA
  DUPLO POGOLEMA OD SITE..................

  MISLAM DEKA NAJGOLEMATA BAGRA E SOBRANA TAMU..............................................

  ZABORAVI GI .....
   
 2. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  ТЕРА ТРАВЕЛ карши пеко улица Македонија
   
 3. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Тео Травел - Битола
   
 4. stefaniel

  stefaniel Полноправен Член

  Зачленет на:
  18 март 2015
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  3
  Aurora definitivno poradi mnogu pricini dragi moi . pregolemo iskustvo .
   
 5. Лето2015

  Лето2015 Нов член

  Зачленет на:
  24 март 2015
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Јас до сега сум била преку неколку агенции на одмор но сепак најубавиот ми беше преку Kupinapopust огромен попуст и навистина добри понуди...ПОздрав
   
  #35 Лето2015, 24 март 2015
  Последна промена: 24 март 2015
 6. stefaniel

  stefaniel Полноправен Член

  Зачленет на:
  18 март 2015
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  3
  Kupinapopust e ok . no zboruvame za agencija .
   
 7. stole04

  stole04 Староседелец

  Зачленет на:
  23 мај 2012
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  12
 8. Katica

  Katica Нов член

  Зачленет на:
  19 ноември 2015
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  2
  Здраво дечки,
  сакам да одам за Нова Година во Прага или Виена... Е сеа.. ги гледав понудите на агенцијата Игуана, Фибула и Атлантис, имаат слични понуди. Има ли некој искуство со овие агенции?? :):)
   
  На Kisserboy и Animal Lover им се допаѓа ова.
 9. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  Tera travel sky , ako ti treba ponuda i koja ke te info ?!
   
 10. Animal Lover

  Animal Lover Нов член

  Зачленет на:
  19 ноември 2015
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  2
  Со Игуана не сум патувала, Фибула се ок, а со Атлантис имам патувано неколку пати, сега последно бев во Барселона со нив и супер си поминав. Вработените им се профи и мислам дека се една од подобрите агенции.
   

Сподели: