1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Која туристичка агенција нуди најдобри услуги?

Дискусија во форумот 'Патување' започната од efederer, 4 март 2012.

 1. Katica

  Katica Нов член

  Зачленет на:
  19 ноември 2015
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  2
  Daj mi link od nivnata web strana, da vidam sto nudat..
   
 2. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  На Katica му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Katica

  Katica Нов член

  Зачленет на:
  19 ноември 2015
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  2
 4. sportski

  sportski Нов член

  Зачленет на:
  12 декември 2015
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво на сите, пребарувајќи низ нет за зимување во Бугарија наидов на http://vipponuda.com/.
  Има голем избор на понуди со добри цени за скијачката сезона. Ако некој бил и има впечатоци од Хотелите кои ги предлагаат нека пише во форумот.
   
 5. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  Тера Травел, карши Пеко на улица Македонија ;)
   
 6. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Teo Travel - Широк Сокак кај Домот на Културата.
   
 7. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,620
  Некој да не има искуство со Атлантис туристичка агенција во Скопје?
   
 8. Lizbeth

  Lizbeth Истакнат Член

  Зачленет на:
  25 јуни 2016
  Мислења:
  130
  Допаѓања:
  188
  Да, ок се, ама туристичка агенција 5 се најпрофесионални од сите. Тоа што го ветиле навистина е така, точни се секогаш. Преку нив летував во Закинтос и не можам да се пожалам.
   
  На Aristokrat му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Lightning strike

  Lightning strike Нов член

  Зачленет на:
  4 јули 2016
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  5
  Магелан според мене се најдобри. Секогаш биле услужливи и многу пати преку нивна агенција сум била на одмор. Е сеа имаат скапички цени ама услугата е добра.
   
 10. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,620
  Некој со искуство од Сафари туристичка агенција? Поплаки, пофалби, ова - она?
   

Сподели: