Која туристичка агенција нуди најдобри услуги? | Црнобело Форум

Која туристичка агенција нуди најдобри услуги?

sportski

Нов член
12 декември 2015
1
0
1
35
Здраво на сите, пребарувајќи низ нет за зимување во Бугарија наидов на http://vipponuda.com/.
Има голем избор на понуди со добри цени за скијачката сезона. Ако некој бил и има впечатоци од Хотелите кои ги предлагаат нека пише во форумот.
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,023
9,649
1,683
Normandy
Некој да не има искуство со Атлантис туристичка агенција во Скопје?
 

Lizbeth

Истакнат Член
25 јуни 2016
130
188
143
Некој да не има искуство со Атлантис туристичка агенција во Скопје?
Да, ок се, ама туристичка агенција 5 се најпрофесионални од сите. Тоа што го ветиле навистина е така, точни се секогаш. Преку нив летував во Закинтос и не можам да се пожалам.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ghtalpo

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,023
9,649
1,683
Normandy
Некој со искуство од Сафари туристичка агенција? Поплаки, пофалби, ова - она?