1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Која туристичка агенција нуди најдобри услуги?

Дискусија во форумот 'Патување' започната од efederer, 4 март 2012.

 1. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  ;)TERA TRAVEL Моментално нај евтини понуди за сите дестинации ..
  Улица Македонија карши Пеко (sun):cool:
   
 2. Kristina Bozinova

  Kristina Bozinova Нов член

  Зачленет на:
  23 јуни 2017
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Таа агенција е на драган вучиќ
   
 3. Anchor

  Anchor Нов член

  Зачленет на:
  11 јули 2017
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Ви ја препорачувам Рапсоди Травел, имаат доста понуди за летово па ако сте заинтересирани пратете ми ЛП
   
 4. krissthemaster055

  krissthemaster055 Нов член

  Зачленет на:
  16 април 2018
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  balkan fun imaat dobri ponudi.
   
 5. krissthemaster055

  krissthemaster055 Нов член

  Зачленет на:
  16 април 2018
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Razbudi go forumot.Zdravo na sitee :p :D :p
   
 6. Geogeo

  Geogeo Нов член

  Зачленет на:
  29 јуни 2018
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво на сите
  Ме интересира вашето искуство за патување со туристичка агенција Атлантик. Ја нема во наведената листа. Поздрав
   
 7. Goran58

  Goran58 Полноправен Член

  Зачленет на:
  30 март 2019
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  2
  Што е луѓе со агенцииве по Македонија?
  WizzAir и Booking ги потепаа сите, или мене така ми се чини ?
   
 8. Alex221

  Alex221 Нов член

  Зачленет на:
  12 јуни 2019
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Сакам да ве известам да не патувате во никој случај со ОРФЕЈ ТРАВЕЛ !!!. Сопственикот Робертино Трајковские тежок измамник . Имам уплатено за early booking уште од ноември за патување во во мај во износ од отприлика 1000 евра. Го чекав цело време да ми се јави но никако тоа не се деси. Кога ја ќе му се јавев секој пат наоѓаше изговори и убедуваше дека се е во ред . Откако помина датумот за патување излезе на виделина дека е голем измамник и сега не сака да ми ги врти парите. Па заради непочитувањ на никаков договор од нивна страна сега сум во ситуациа да мора да превземам правни мерки против нив.
  Па затоа ве информирам сите во никој случај да не се излажете и да го изберете ОРФЕЈ ТРАВЕЛ !!!
  Ширете ја информациајта да не страдаат невини луѓе од измамниците ОРФЕЈ ТРАВЕЛ !!!
   

Сподели: