1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Goran58
Последна активност:
5 мај 2019 во 19:20
Зачленет на:
30 март 2019
Мислења:
6
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
13
Роденден:
5 април 1980 (Возраст: 39)

Сподели:

Goran58

Полноправен Член, 39

Goran58 последен пат беше виден/а како:
5 мај 2019