1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Katica
Последна активност:
10 март 2016 во 14:27
Зачленет на:
19 ноември 2015
Мислења:
3
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
3
Пол:
Женски
Роденден:
13 декември 1990 (Возраст: 28)
Локација:
Skopje
Професија:
Farmacevt

Сподели:

Katica

Нов член, Женски, 28, од Skopje

#PrayForTheWorld 19 ноември 2015

Katica последен пат беше виден/а како:
10 март 2016