1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Калкулатор за Индекс на телесната тежина (BMI)

Дискусија во форумот 'Специјална исхрана' започната од True_Blood, 2 март 2012.

 1. Boyka

  Boyka Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  255
  Допаѓања:
  737
 2. Baronessa

  Baronessa Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  524
  Допаѓања:
  753
  20.57 нормално е да е нормално
   
 3. Trajche

  Trajche Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  1,541
  Допаѓања:
  2,555
 4. Snape

  Snape Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  402
  26.23 :pomos
   
 5. Ketrin

  Ketrin Нов член

  Зачленет на:
  29 февруари 2012
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  2
  Можам да ти помогнам доколку сакаш
   
  На Sagittarius му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
 7. m.o.p.

  m.o.p. Активен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  348
  Допаѓања:
  221
  22,99 суперишка
   
 8. The_countess

  The_countess Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 јуни 2012
  Мислења:
  441
  Допаѓања:
  547
  6.77..
  Што значи точно потхранетост? :ladno
   
  На m.o.p. му/ѝ се допаѓа ова.
 9. m.o.p.

  m.o.p. Активен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  348
  Допаѓања:
  221
  Земи јади многу малку е ова
  децана во Африка се кладам имаат поголем индекс
   
  На The_countess му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Fashion.Lover

  Fashion.Lover Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2015
  Мислења:
  297
  Допаѓања:
  83

Сподели: