1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Калкулатор за Индекс на телесната тежина (BMI)

Дискусија во форумот 'Специјална исхрана' започната од True_Blood, 2 март 2012.

 1. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  Треба да ослабам.
   
 2. WhiteGirl

  WhiteGirl Нов член

  Зачленет на:
  25 март 2015
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  20.89 Нормално
   
 3. Fashion.Lover

  Fashion.Lover Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2015
  Мислења:
  297
  Допаѓања:
  83
  16,3 иако според некои сум преслаба, не ми е гајле. Подобро да умрам од анорексија, отколку од дијабетес.
   

Сподели: