1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Каква коса ве привлекува кај спротивниот пол?

Дискусија во форумот 'Коса' започната од JaMi, 28 август 2012.

 1. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  380
  Допаѓања:
  128
 2. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Перфекција
  [​IMG]
   
  На Ballet is my life и Pisces им се допаѓа ова.
 3. Ѕид на плачот

  Ѕид на плачот Истакнат Член

  Зачленет на:
  20 септември 2016
  Мислења:
  222
  Допаѓања:
  113
  Преферирам кратко, смеѓа, црна, небитно. А, и не е клучно.
  Не е се до косата, ТОЈ се додека е ЧОВЕК пред се, во буквалност, нека си ја носи како сака :) И нека не ја крати ни со години, нека му стаса до половина, ако тоа НЕГО му се сфиѓа и го усреќи, мене уште повеќе. Само хигиенски да е одржувана!
   
 4. МиГ 21

  МиГ 21 Староседелец

  Зачленет на:
  12 ноември 2012
  Мислења:
  1,252
  Допаѓања:
  2,458
  Темна, брановидна, долга.....
   
 5. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Кратка,без шишки,средена
   
 6. dovefox

  dovefox Полноправен Член

  Зачленет на:
  21 октомври 2018
  Мислења:
  38
  Допаѓања:
  23
  Надворешниот изглед не е битен туку,внатрешниот.
   
  На Stojne му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
 8. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  380
  Допаѓања:
  128
  I sto ako ima odreden tip kosa, ako ne e so mene vo teskite momenti i ako samo sum mu od korist. A nikoj ne saka da e iskoristen.
   

Сподели: