Каква коса ве привлекува кај спротивниот пол?

Ѕид на плачот

Истакнат Член
20 септември 2016
222
113
343
27
Скопје
Преферирам кратко, смеѓа, црна, небитно. А, и не е клучно.
Не е се до косата, ТОЈ се додека е ЧОВЕК пред се, во буквалност, нека си ја носи како сака :) И нека не ја крати ни со години, нека му стаса до половина, ако тоа НЕГО му се сфиѓа и го усреќи, мене уште повеќе. Само хигиенски да е одржувана!
 

dovefox

Истакнат Член
21 октомври 2018
38
23
108
Надворешниот изглед не е битен туку,внатрешниот.
 
  • Like
Реакции: Stojne

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
135
1,053
23
I sto ako ima odreden tip kosa, ako ne e so mene vo teskite momenti i ako samo sum mu od korist. A nikoj ne saka da e iskoristen.