Каква коса ве привлекува кај спротивниот пол? | Црнобело Форум

Каква коса ве привлекува кај спротивниот пол?

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Порано сакав боцки, еж :D Првата симпарија со таква фризура ми беше.. :rofl
Како и да е машко шишано 2ка, 3ка .... хррр
 

СирмаВојвода

Истакнат Член
19 мај 2015
20
48
123
Имам забележано дека повеќето до симпатиите што сум ги имала биле руси со долги виткани коси. Сакам долга коса кај машко. (inlove)
 

Alaysa

Полноправен Член
17 декември 2015
68
15
18
нормално зависи и од цртите, но во буквала вака (inlove)