1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Каква коса ве привлекува кај спротивниот пол?

Дискусија во форумот 'Коса' започната од JaMi, 28 август 2012.

 1. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,131
  Порано сакав боцки, еж :D Првата симпарија со таква фризура ми беше.. :patos
  Како и да е машко шишано 2ка, 3ка .... хррр
   
 2. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Долга, црна (inlove) aww
   
 3. Lady*

  Lady* Староседелец

  Зачленет на:
  1 април 2012
  Мислења:
  1,965
  Допаѓања:
  6,161
  Пунџиче горе! awww (hug)
   
 4. СирмаВојвода

  СирмаВојвода Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 мај 2015
  Мислења:
  20
  Допаѓања:
  48
  Имам забележано дека повеќето до симпатиите што сум ги имала биле руси со долги виткани коси. Сакам долга коса кај машко. (inlove)
   
 5. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  долга, се нервирам ко ќе видам женско со кратка коса. :mad:
   
  На Kisserboy му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Мрсна и неизмиена. Многу сакам кога женското заборава на косата и не ја мие цела недела. :)
   
  На MoonFairy му/ѝ се допаѓа ова.
 7. MoonFairy

  MoonFairy Староседелец

  Зачленет на:
  28 септември 2012
  Мислења:
  1,275
  Допаѓања:
  1,896
 8. rain-bow

  rain-bow Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 ноември 2014
  Мислења:
  174
  Допаѓања:
  79
  Црна кратка...еве 1 нека биде...мрзам долга коса кај мушко..
   
  На Stojne му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Alaysa

  Alaysa Полноправен Член

  Зачленет на:
  17 декември 2015
  Мислења:
  67
  Допаѓања:
  15
  [​IMG] нормално зависи и од цртите, но во буквала вака (inlove)
   
 10. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970

Сподели: