1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Каде е членот?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Selma, 15 март 2012.

 1. Bum-Bum

  Bum-Bum Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  1,125
  Допаѓања:
  1,844
  Добро не сте само вие 2 ,3 има повеќе од старите членови што се сеуште активни ама ете конкретно мислев на Maks ,Hip Hop...Дека нив ги нема :D
   
 2. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  па ск стаи кредит, сто пеесе денара, одзема ми SOS неколко денара, активира тија бесплатни и ... и еве јави се и ја : )
  ...негооооооооооо бојка ми се губи нешто, лудак луд, а и давидовиќ га нема кумановац нешто одамна
   
  На Mila Kunis и КрисТина К. им се допаѓа ова.
 3. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Maks е на пат, во една тема имаше пишано.
   
  На Bum-Bum му/ѝ се допаѓа ова.
 4. LadyInPink

  LadyInPink Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,239
  Допаѓања:
  1,758
  На parvati, Selma и The Tramp им се допаѓа ова.
 5. Македонец

  Македонец Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  313
  Допаѓања:
  439
  Мила мислела на мене видиш :) Цело време сум натака навака, на факс идам секој ден, после на кафе да седнеме па не ти се станува од кафе...додека дојдеш дома 3 саат, па некој ке ти се јави ај ваму ај таму и не доаѓа на ред на пц да седнам, а на форум едино од дома седам немам навика од др место да се пуштам, сеа така пред малце си дојдов од фудбал се бањам се облакам, па еве малце на форум па ке бегам, ке се денса негде хаха. Времево е локум искрено не ми се ни седи дома. И така, немој да мислите дека сум ве заборавил. :sram

  Мила :gus
   
  На Bum-Bum и Мила К. им се допаѓа ова.
 6. Caci

  Caci Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  872
  Допаѓања:
  1,103
  Ти врати на фб хип.хоп?? или и таму го нема :biggrin
   
  На Selma му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Го нема и на профил последно напишал на статус на 12 март.
   
  На Caci му/ѝ се допаѓа ова.
 8. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  и протон га нема
   
  На Selma му/ѝ се допаѓа ова.
 9. street_chic

  street_chic Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,433
  Допаѓања:
  3,678
  На Boyka и Selma им се допаѓа ова.
 10. Psychobilly

  Psychobilly Староседелец

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  600
  Допаѓања:
  1,509
  Тука сум тука street_chic без СИКИРАЦИИ :rofl :gus
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: