Каде е членот?

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,125
1,845
423
Еден досаден град
Добро не сте само вие 2 ,3 има повеќе од старите членови што се сеуште активни ама ете конкретно мислев на Maks ,Hip Hop...Дека нив ги нема :D
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
па ск стаи кредит, сто пеесе денара, одзема ми SOS неколко денара, активира тија бесплатни и ... и еве јави се и ја : )
...негооооооооооо бојка ми се губи нешто, лудак луд, а и давидовиќ га нема кумановац нешто одамна
 

Македонец

Староседелец
14 февруари 2012
313
439
1,063
Мила мислела на мене видиш :) Цело време сум натака навака, на факс идам секој ден, после на кафе да седнеме па не ти се станува од кафе...додека дојдеш дома 3 саат, па некој ке ти се јави ај ваму ај таму и не доаѓа на ред на пц да седнам, а на форум едино од дома седам немам навика од др место да се пуштам, сеа така пред малце си дојдов од фудбал се бањам се облакам, па еве малце на форум па ке бегам, ке се денса негде хаха. Времево е локум искрено не ми се ни седи дома. И така, немој да мислите дека сум ве заборавил. :sram

Мила :gus
 
  • Like
Реакции: Bum-Bum and Мила К.